Продажба - Апартамент 135 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41407 photo 1
Property 41407 photo 2
Property 41407 photo 3
  • Обектен код 41407
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 135 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 135 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
365 000 € 4562 €/m²
  • Обектен код 24928
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 400 000 € 14201 €/m²
  • Обектен код 24949
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
790 000 € 6171 €/m²
  • Обектен код 25037
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 055 000 € 4586 €/m²
  • Обектен код 25768
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 600 000 € 17777 €/m²
  • Обектен код 25777
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
560 000 € 6436 €/m²
  • Обектен код 25956
  • Квадратура 87 m²
  • Разстояние до морето 1800 m
Продажба
399 000 € 2955 €/m²
  • Обектен код 26123
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 13661 €/m²
  • Обектен код 26180
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 700 000 € 7400 €/m²
  • Обектен код 26181
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 350 000 € 990 000 € 9900 €/m²
  • Обектен код 26183
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин