Продажба - Апартамент 168 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41409 photo 1
Property 41409 photo 2
Property 41409 photo 3
  • Обектен код 41409
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 168 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 168 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Обектен код 40918
  • Квадратура 149 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Обектен код 41253
  • Квадратура 226 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
840 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 41254
  • Квадратура 168 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 000 000 € 3816 €/m²
  • Обектен код 41255
  • Квадратура 262 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Обектен код 41264
  • Квадратура 278 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 150 000 € 6886 €/m²
  • Обектен код 41265
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
520 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 41266
  • Квадратура 88 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 350 000 € 5094 €/m²
  • Обектен код 41267
  • Квадратура 265 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
565 000 € 4747 €/m²
  • Обектен код 41269
  • Квадратура 119 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
547 000 € 3506 €/m²
  • Обектен код 41272
  • Квадратура 156 m²
  • Разстояние до морето 2000 m

Абонамент за бюлетин