Продажба - Апартамент 119 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41415 photo 1
Property 41415 photo 2
Property 41415 photo 3
  • Обектен код 41415
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 119 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 119 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
388 800 € 4800 €/m²
  • Обектен код 45121
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
480 000 € 4800 €/m²
  • Обектен код 45123
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
426 300 € 4900 €/m²
  • Обектен код 45126
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
637 500 € 5100 €/m²
  • Обектен код 45127
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 6422 €/m²
  • Обектен код 45131
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45132
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45133
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
930 000 € 4581 €/m²
  • Обектен код 45134
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 220 000 € 16204 €/m²
  • Обектен код 45137
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 235 000 € 16679 €/m²
  • Обектен код 45139
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин