Продажба - Апартамент 174 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41416 photo 1
Property 41416 photo 2
Property 41416 photo 3
  • Обектен код 41416
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 174 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 174 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Обектен код 52451
  • Квадратура 641 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
350 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 52543
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 2730 €/m²
  • Обектен код 52956
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 54440
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 200 000 € 6857 €/m²
  • Обектен код 54581
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 740 000 € 11677 €/m²
  • Обектен код 54598
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 6875 €/m²
  • Обектен код 55941
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
670 000 € 6203 €/m²
  • Обектен код 55944
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 6338 €/m²
  • Обектен код 55950
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин