Продажба - Апартамент 136 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41430 photo 1
Property 41430 photo 2
Property 41430 photo 3
  • Обектен код 41430
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 136 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 136 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
4 000 000 € 7547 €/m²
  • Обектен код 21437
  • Квадратура 530 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 400 000 € 8353 €/m²
  • Обектен код 21439
  • Квадратура 407 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
658 000 € 6388 €/m²
  • Обектен код 22607
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 22850
  • Квадратура 130 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 23042
  • Квадратура 131 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 23056
  • Квадратура 187 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
3 500 000 € 14583 €/m²
  • Обектен код 23454
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 23518
  • Квадратура 112 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
2 750 000 € 2 200 000 € 18803 €/m²
  • Обектен код 23563
  • Квадратура 117 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
600 000 € 4800 €/m²
  • Обектен код 23725
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин