Продажба - Апартамент 556 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
По запитване
Property 41445 photo 1
Property 41445 photo 2
Property 41445 photo 3
  • Обектен код 41445
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 556 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 556 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 245 980 € 6847 €/m²
  • Обектен код 37331
  • Квадратура 328 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 290 000 € 8216 €/m²
  • Обектен код 37494
  • Квадратура 157 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 090 000 € 16587 €/m²
  • Обектен код 37610
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Обектен код 37781
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 900 000 € 11470 €/m²
  • Обектен код 37782
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 020 700 € 8419 €/m²
  • Обектен код 37852
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
445 280 € 4240 €/m²
  • Обектен код 37865
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
750 200 € 3641 €/m²
  • Обектен код 37868
  • Квадратура 206 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 6779 €/m²
  • Обектен код 37995
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3559 €/m²
  • Обектен код 38052
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин