Продават

Продажба - Апартамент 55 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Калитея
По запитване
Property 41902 photo 1
Property 41902 photo 2
Property 41902 photo 3
Property 41902 photo 4
Property 41902 photo 5
Property 41902 photo 6
Property 41902 photo 7
Property 41902 photo 8
Property 41902 photo 9

Details

  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 75 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 55 кв.м в Касандра (Халкидики). Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, барбекю.

Продажба
160 000 € 3809 €/m²
  • Обектен код 56866
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 2333 €/m²
  • Обектен код 58395
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
490 000 € 7101 €/m²
  • Обектен код 59272
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 6233 €/m²
  • Обектен код 59273
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
490 000 € 7101 €/m²
  • Обектен код 59275
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 6233 €/m²
  • Обектен код 59313
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2769 €/m²
  • Обектен код 59735
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2575 €/m²
  • Обектен код 60649
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 60910
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
310 000 € 1937 €/m²
  • Обектен код 60911
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин