420 000 € 330 000 €
33 €/m²
Property 42348 photo 1
Property 42348 photo 2
Property 42348 photo 3
Property 42348 photo 4
Property 42348 photo 5
Property 42348 photo 6
Property 42348 photo 7
Property 42348 photo 8
Property 42348 photo 9
Property 42348 photo 10
Property 42348 photo 11
Property 42348 photo 12
Property 42348 photo 13
Property 42348 photo 14
Property 42348 photo 15
Property 42348 photo 16
Property 42348 photo 17

Details

  • Година на строителство: 2017
  • Брой стаи: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3300 m
  • Разстояние до край. град: 7 km
  • Разстояние до летището: 7 km

Описание

Продава се Парцел с площ 10000 кв.м. на о-в Корфу На територията: водоснабдяване, електричество. Имотът предлага красива гледка към планината, към гората.

Продажба
350 000 € 33 €/m²
  • Обектен код 52138
  • Квадратура 10500 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
500 000 € 41 €/m²
  • Обектен код 10252
  • Квадратура 12000 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
600 000 € 6 €/m²
  • Обектен код 25388
  • Квадратура 94000 m²
  • Разстояние до морето 7700 m
Продажба
430 000 € 84 €/m²
  • Обектен код 63499
  • Квадратура 5064 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
420 000 € 330 000 € 33 €/m²
  • Обектен код 42348
  • Квадратура 10000 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
490 000 € 7 €/m²
  • Обектен код 16054
  • Квадратура 68000 m²
  • Разстояние до морето 3400 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 34641
  • Квадратура 7836 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
600 000 € 41 €/m²
  • Обектен код 45278
  • Квадратура 14530 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
607 000 € 124 €/m²
  • Обектен код 52554
  • Квадратура 4892 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Обектен код 21749
  • Квадратура 44000 m²
  • Разстояние до морето 4000 m

Абонамент за бюлетин