Продават

Продажба - Апартамент 40 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Ханиотис
По запитване
Property 42374 photo 1
Property 42374 photo 2
Property 42374 photo 3
Property 42374 photo 4
Property 42374 photo 5
Property 42374 photo 6
Property 42374 photo 7
Property 42374 photo 8
Property 42374 photo 9

Details

  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до край. град: 2 km
  • Разстояние до летището: 90 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 40 кв.м в Касандра (Халкидики). Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, райграс, барбекю. Сграда без асансьор.

Продажба
480 000 € 6233 €/m²
  • Обектен код 59273
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
490 000 € 7101 €/m²
  • Обектен код 59275
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 6233 €/m²
  • Обектен код 59313
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2769 €/m²
  • Обектен код 59735
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2575 €/m²
  • Обектен код 60649
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 60910
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
310 000 € 1937 €/m²
  • Обектен код 60911
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 62259
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
140 000 € 1647 €/m²
  • Обектен код 62425
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 5181 €/m²
  • Обектен код 62428
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин