Продават

Продажба - Вила 180 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
400 000 €
2222 €/m²
Property 43251 photo 1
Property 43251 photo 2
Property 43251 photo 3
  • Обектен код 43251
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 180 m²
  • Площ на участък 270 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 180 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление.

Продажба
425 000 € 2414 €/m²
  • Обектен код 49367
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51515
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 51516
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 2135 €/m²
  • Обектен код 51518
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 2132 €/m²
  • Обектен код 51519
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
580 000 € 3558 €/m²
  • Обектен код 52036
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 3486 €/m²
  • Обектен код 52224
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 2556 €/m²
  • Обектен код 52306
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
448 000 € 2871 €/m²
  • Обектен код 52540
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 3212 €/m²
  • Обектен код 52541
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин