Property 43610 photo 1
Property 43610 photo 2
Property 43610 photo 3
Property 43610 photo 4

Details

  • разстояние до морето: 2400 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Продава се Парцел с площ 8000 кв.м. на КритИзвън плана на града е. На територията: водоснабдяване, електричество. С възможност за строеж до 200 кв.м. Имотът предлага красива гледка към морето, към града.

For sale two plots together. The first plot is located on the upper side of the road, with a total area of 5.000sqm and is available to build 200sqm house. The second plot has a total surface of 3.000sqm and does not build. Both plots offer sea, mountain and city views and are directly connected to water and electricity.

Продажба
250 000 € 31 €/m²
  • Обектен код 43610
  • Квадратура 8000 m²
  • Разстояние до морето 2400 m
Продажба
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Обектен код 50298
  • Квадратура 1800 m²
  • Разстояние до морето 20000 m
Продажба
235 000 € 44 €/m²
  • Обектен код 52112
  • Квадратура 5321 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Обектен код 52085
  • Квадратура 8000 m²
  • Разстояние до морето 4800 m
Продажба
300 000 € 15 €/m²
  • Обектен код 44360
  • Квадратура 20000 m²
  • Разстояние до морето 2900 m
Продажба
340 000 € 220 €/m²
  • Обектен код 37045
  • Квадратура 1540 m²
  • Разстояние до морето 480 m
Продажба
250 000 € 250 €/m²
  • Обектен код 42246
  • Квадратура 1000 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Обектен код 46861
  • Квадратура 28576 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
210 000 € 161 €/m²
  • Обектен код 42952
  • Квадратура 1300 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
330 000 € 60 €/m²
  • Обектен код 36445
  • Квадратура 5500 m²
  • Разстояние до морето 4000 m

Абонамент за бюлетин