Продават

Продажба - Таунхаус 125 m² в Ситония (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Ситония
По запитване
Property 43642 photo 1
Property 43642 photo 2
Property 43642 photo 3
Property 43642 photo 4
Property 43642 photo 5
Property 43642 photo 6
Property 43642 photo 7
Property 43642 photo 8
Property 43642 photo 9
Property 43642 photo 10
Property 43642 photo 11
Property 43642 photo 12
Property 43642 photo 13
Property 43642 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2009
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 450 m
  • Разстояние до край. град: 10 km
  • Разстояние до летището: 98 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 125 кв.м в Ситония (Халкидики). Таунхаусът е на 3 нива. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към морето, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, градина, райграс, барбекю, складово помещение.

Продажба
231 000 € 3208 €/m²
  • Обектен код 65651
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
231 000 € 3208 €/m²
  • Обектен код 65653
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
231 000 € 3208 €/m²
  • Обектен код 65654
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
231 000 € 3208 €/m²
  • Обектен код 65655
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 4173 €/m²
  • Обектен код 65661
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
250 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 65664
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 1875 €/m²
  • Обектен код 65946
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 3611 €/m²
  • Обектен код 65992
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 3783 €/m²
  • Обектен код 65993
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 65994
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин