425 000 € 320 000 €
1882 €/m²
Property 43847 photo 1
Property 43847 photo 2
Property 43847 photo 3
Property 43847 photo 4
Property 43847 photo 5
Property 43847 photo 6
Property 43847 photo 7
Property 43847 photo 8
Property 43847 photo 9
Property 43847 photo 10
Property 43847 photo 11
Property 43847 photo 12
Property 43847 photo 13

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: друг
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 9600 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Access

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 170 кв.м на Крит. Партер и се състои от 3 спални, една баня, 2 складови помещения. Първи етаж и се състои от хол с кухня, хол, една тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, паркомясто, градина, барбекю, алармена система.

Продажба
590 000 € 1735 €/m²
  • Обектен код 20450
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
540 000 € 1350 €/m²
  • Обектен код 26503
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
450 000 € 427 000 € 1817 €/m²
  • Обектен код 31383
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
540 000 € 3354 €/m²
  • Обектен код 32561
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
540 000 € 450 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 36690
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 495 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 39675
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
425 000 € 320 000 € 1882 €/m²
  • Обектен код 43847
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
480 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 56516
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
399 000 € 1117 €/m²
  • Обектен код 61234
  • Квадратура 357 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
406 000 € 160 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 62714
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин