430 000 €
4300 €/m²
Property 44007 photo 1
Property 44007 photo 2
Property 44007 photo 3
Property 44007 photo 4
Property 44007 photo 5
Property 44007 photo 6
Property 44007 photo 7
Property 44007 photo 8
Property 44007 photo 9
Property 44007 photo 10
Property 44007 photo 11
Property 44007 photo 12
Property 44007 photo 13
Property 44007 photo 14
Property 44007 photo 15
Property 44007 photo 16
Property 44007 photo 17
Property 44007 photo 18
Property 44007 photo 19

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2300 m
  • Разстояние до летището: 61 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 100 кв.м на Крит. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една трапезария, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
500 000 € 450 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 46854
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 3496 €/m²
  • Обектен код 56920
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 3496 €/m²
  • Обектен код 56923
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
587 000 € 3668 €/m²
  • Обектен код 42645
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
520 000 € 2080 €/m²
  • Обектен код 65972
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
379 000 € 1973 €/m²
  • Обектен код 44195
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
411 300 € 320 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 50233
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
630 000 € 2739 €/m²
  • Обектен код 65284
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин