411 300 € 320 000 €
2667 €/m²
Property 50233 photo 1
Property 50233 photo 2
Property 50233 photo 3
Property 50233 photo 4
Property 50233 photo 5
Property 50233 photo 6
Property 50233 photo 7
Property 50233 photo 8
Property 50233 photo 9
Property 50233 photo 10
Property 50233 photo 11
Property 50233 photo 12
Property 50233 photo 13
Property 50233 photo 14

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 6600 m
  • Разстояние до летището: 49 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 120 кв.м на Крит. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, складово помещение.

Местоположение

Панорамни снимки

Подобни обекти

Продажба
395 000 € 4937 €/m²
  • Обектен код 65257
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 2080 €/m²
  • Обектен код 65972
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
340 000 € 5762 €/m²
  • Обектен код 66025
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин