395 000 €
4938 €/m²
Property 65257 photo 1
Property 65257 photo 2
Property 65257 photo 3
Property 65257 photo 4
Property 65257 photo 5
Property 65257 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 80 кв.м на Крит. Партер и се състои от хол с кухня. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: климатик, собствен басейн, паркомясто, алармена система, складово помещение.

Продажба
379 000 € 1973 €/m²
  • Обектен код 44195
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 3496 €/m²
  • Обектен код 56920
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
442 000 € 315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 50232
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
495 000 € 2877 €/m²
  • Обектен код 64164
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
499 000 € 1996 €/m²
  • Обектен код 55969
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
411 300 € 320 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 50233
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин