442 000 € 315 000 €
2423 €/m²
Property 50232 photo 1
Property 50232 photo 2
Property 50232 photo 3
Property 50232 photo 4
Property 50232 photo 5
Property 50232 photo 6
Property 50232 photo 7
Property 50232 photo 8
Property 50232 photo 9

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 6600 m
  • Разстояние до летището: 49 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 130 кв.м на Крит. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс.

Продажба
500 000 € 3496 €/m²
  • Обектен код 56922
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 2197 €/m²
  • Обектен код 54643
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
500 000 € 450 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 46854
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
379 000 € 1973 €/m²
  • Обектен код 44195
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 4937 €/m²
  • Обектен код 65257
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
630 000 € 2739 €/m²
  • Обектен код 65284
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
411 300 € 320 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 50233
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин