490 000 €
2197 €/m²
Property 54643 photo 1
Property 54643 photo 2
Property 54643 photo 3
Property 54643 photo 4
Property 54643 photo 5
Property 54643 photo 6
Property 54643 photo 7
Property 54643 photo 8
Property 54643 photo 9
Property 54643 photo 10
Property 54643 photo 11
Property 54643 photo 12
Property 54643 photo 13
Property 54643 photo 14
Property 54643 photo 15
Property 54643 photo 16

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 110 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 223 кв.м на Крит. Мазе и се състои от хол, една баня, 2 складови помещения. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, складово помещение.

Продажба
500 000 € 450 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 46854
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 4300 €/m²
  • Обектен код 44007
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
442 000 € 315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 50232
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 3496 €/m²
  • Обектен код 56923
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
640 000 € 6400 €/m²
  • Обектен код 56208
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 2197 €/m²
  • Обектен код 54643
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин