579 000 €
4991 €/m²
Property 57728 photo 1
Property 57728 photo 2
Property 57728 photo 3
Property 57728 photo 4
Property 57728 photo 5
Property 57728 photo 6
Property 57728 photo 7
Property 57728 photo 8
Property 57728 photo 9
Property 57728 photo 10
Property 57728 photo 11
Property 57728 photo 12
Property 57728 photo 13
Property 57728 photo 14
Property 57728 photo 15
Property 57728 photo 16

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Type of flooring: Tile
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна вила с площ 116 кв.м на Крит. къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, 2 складови помещения. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, отопление, алармена система, складово помещение.

Местоположение

Документи

Подобни обекти

Продажба
640 000 € 6400 €/m²
  • Обектен код 56208
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 2361 €/m²
  • Обектен код 65564
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
499 000 € 1996 €/m²
  • Обектен код 55969
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 3496 €/m²
  • Обектен код 56922
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 3496 €/m²
  • Обектен код 56921
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
630 000 € 2739 €/m²
  • Обектен код 65284
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 4032 €/m²
  • Обектен код 56919
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин