475 000 €
5108 €/m²
Property 61594 photo 1
Property 61594 photo 2
Property 61594 photo 3
Property 61594 photo 4
Property 61594 photo 5
Property 61594 photo 6
Property 61594 photo 7
Property 61594 photo 8
Property 61594 photo 9
Property 61594 photo 10
Property 61594 photo 11
Property 61594 photo 12
Property 61594 photo 13
Property 61594 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до край. град: 5 km
  • Разстояние до летището: 66 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 93 кв.м на Крит. сутерен и се състои от една спалня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня. Първи етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, отопление, складово помещение.

Продажба
670 000 € 2233 €/m²
  • Обектен код 65955
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
700 000 € 2160 €/m²
  • Обектен код 45268
  • Квадратура 324 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 4937 €/m²
  • Обектен код 65257
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 1354 €/m²
  • Обектен код 30518
  • Квадратура 480 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
640 000 € 6400 €/m²
  • Обектен код 56208
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин