585 000 €
3589 €/m²
Property 61602 photo 1
Property 61602 photo 2
Property 61602 photo 3
Property 61602 photo 4
Property 61602 photo 5
Property 61602 photo 6
Property 61602 photo 7
Property 61602 photo 8
Property 61602 photo 9
Property 61602 photo 10
Property 61602 photo 11
Property 61602 photo 12
Property 61602 photo 13
Property 61602 photo 14
Property 61602 photo 15

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2012
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 5
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до край. град: 2 km
  • Разстояние до летището: 23 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 163 кв.м на Крит. сутерен и се състои от 2 спални, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня. Първи етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
670 000 € 2233 €/m²
  • Обектен код 65955
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
499 000 € 1996 €/m²
  • Обектен код 55969
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 4032 €/m²
  • Обектен код 56919
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 2361 €/m²
  • Обектен код 65564
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
700 000 € 2160 €/m²
  • Обектен код 45268
  • Квадратура 324 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 54729
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
747 000 € 4668 €/m²
  • Обектен код 65409
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
630 000 € 2739 €/m²
  • Обектен код 65284
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин