747 000 €
4669 €/m²
Property 65409 photo 1
Property 65409 photo 2
Property 65409 photo 3
Property 65409 photo 4
Property 65409 photo 5
Property 65409 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 160 кв.м на Крит. Партер и се състои от хол с кухня, една трапезария. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, складово помещение.

Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62221
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Обектен код 40518
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Обектен код 37830
  • Квадратура 170 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
640 000 € 6400 €/m²
  • Обектен код 56208
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 47133
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Обектен код 54694
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Обектен код 61625
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин