695 610 €
6382 €/m²
Property 64857 photo 1
Property 64857 photo 2
Property 64857 photo 3
Property 64857 photo 4
Property 64857 photo 5
Property 64857 photo 6
Property 64857 photo 7
Property 64857 photo 8

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до край. град: 3 km
  • Разстояние до летището: 62 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 109 кв.м на Крит. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62221
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62220
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
693 000 € 3465 €/m²
  • Обектен код 47134
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Обектен код 37830
  • Квадратура 170 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
640 000 € 6400 €/m²
  • Обектен код 56208
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
По запитване
  • Обектен код 61624
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин