По запитване
Property 61624 photo 1
Property 61624 photo 2
Property 61624 photo 3
Property 61624 photo 4
Property 61624 photo 5
Property 61624 photo 6
Property 61624 photo 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2012
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 350 m
  • Разстояние до край. град: 2 km
  • Разстояние до летището: 23 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 144 кв.м на Крит. Партер и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от хол с кухня. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
395 000 € 4937 €/m²
  • Обектен код 65257
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
747 000 € 4668 €/m²
  • Обектен код 65409
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Обектен код 65848
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 7
Изключителен Продажба
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Обектен код 62907
  • Квадратура 270 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
499 000 € 1996 €/m²
  • Обектен код 55969
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 3496 €/m²
  • Обектен код 56920
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
670 000 € 2233 €/m²
  • Обектен код 65955
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Препоръчваме Продажба
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Обектен код 64758
  • Квадратура 230 m²
  • Разстояние до морето 150 m

Абонамент за бюлетин