2 000 000 €
5714 €/m²
Property 58113 photo 1
Property 58113 photo 2
Property 58113 photo 3
Property 58113 photo 4
Property 58113 photo 5
Property 58113 photo 6
Property 58113 photo 7
Property 58113 photo 8
Property 58113 photo 9
Property 58113 photo 10
Property 58113 photo 11
Property 58113 photo 12
Property 58113 photo 13
Property 58113 photo 14
Property 58113 photo 15

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 3700 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 22 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 350 кв.м на Крит. сутерен и се състои от 2 спални, 2 бани, едно складово помещение, един фитнес. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 бани, една тоалетна, едно складово помещение, една съблекалня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Обектен код 50284
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Обектен код 56674
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Обектен код 35146
  • Квадратура 582 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Обектен код 47645
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 442 600 € 1 825 000 € 10195 €/m²
  • Обектен код 64619
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Обектен код 49464
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Препоръчваме Продажба
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 49720
  • Квадратура 480 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 49030
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 900 000 € 1 700 000 € 4146 €/m²
  • Обектен код 57056
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин