2 700 000 €
6429 €/m²
Property 50284 photo 1
Property 50284 photo 2
Property 50284 photo 3
Property 50284 photo 4
Property 50284 photo 5
Property 50284 photo 6
Property 50284 photo 7
Property 50284 photo 8
Property 50284 photo 9
Property 50284 photo 10
Property 50284 photo 11
Property 50284 photo 12
Property 50284 photo 13
Property 50284 photo 14
Property 50284 photo 15
Property 50284 photo 16
Property 50284 photo 17
Property 50284 photo 18
Property 50284 photo 19
Property 50284 photo 20
Property 50284 photo 21
Property 50284 photo 22
Property 50284 photo 23
Property 50284 photo 24
Property 50284 photo 25
Property 50284 photo 26
Property 50284 photo 27
Property 50284 photo 28
Property 50284 photo 29

Details

  • Година на строителство: 2013
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 73 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 420 кв.м на Крит. сутерен и се състои от хол, един фитнес. Партер и се състои от 4 спални, хол с кухня, 4 душове с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, складово помещение.

Продажба
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Обектен код 62543
  • Квадратура 650 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 62228
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
3 197 000 € 10800 €/m²
  • Обектен код 58511
  • Квадратура 296 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
2 442 600 € 1 825 000 € 10195 €/m²
  • Обектен код 64619
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 45284
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
3 400 000 € 5666 €/m²
  • Обектен код 51148
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 2300 m
Продажба
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Обектен код 62197
  • Квадратура 510 m²
  • Разстояние до морето 850 m
Продажба
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Обектен код 50284
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 666 000 € 2 500 000 € 3639 €/m²
  • Обектен код 49848
  • Квадратура 687 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 200 000 € 3 199 000 € 6954 €/m²
  • Обектен код 33514
  • Квадратура 460 m²
  • Брой стаи 10

Абонамент за бюлетин