329 000 €
5222 €/m²
Property 61267 photo 1
Property 61267 photo 2
Property 61267 photo 3
Property 61267 photo 4
Property 61267 photo 5
Property 61267 photo 6
Property 61267 photo 7
Property 61267 photo 8
Property 61267 photo 9
Property 61267 photo 10
Property 61267 photo 11
Property 61267 photo 12
Property 61267 photo 13
Property 61267 photo 14
Property 61267 photo 15
Property 61267 photo 16
Property 61267 photo 17
Property 61267 photo 18
Property 61267 photo 19
Property 61267 photo 20
Property 61267 photo 21

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 120 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 63 кв.м на Крит. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, градина, отопление.

Продажба
270 000 € 267 000 € 2342 €/m²
  • Обектен код 44274
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
442 000 € 315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 50232
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 2197 €/m²
  • Обектен код 54643
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
350 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 59695
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
379 000 € 1973 €/m²
  • Обектен код 44195
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин