Продават

Продажба - Апартамент 74 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Община
По запитване
Property 44371 photo 1
Property 44371 photo 2
Property 44371 photo 3
Property 44371 photo 4
Property 44371 photo 5
Property 44371 photo 6
Property 44371 photo 7
Property 44371 photo 8
Property 44371 photo 9
Property 44371 photo 10
Property 44371 photo 11
  • Обектен код 44371
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 74 m²
  • Област Солун
  • Информация Солун - Община (Солун)
  • Брой стаи 2

Details

  • Етаж: 5 етаж
  • Година на строителство: 2012
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: друг
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 74 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
105 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 65508
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
325 000 € 2241 €/m²
  • Обектен код 65509
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 1550 €/m²
  • Обектен код 65510
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
115 000 € 3833 €/m²
  • Обектен код 65526
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
68 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 65527
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 65528
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
132 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 65529
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 3289 €/m²
  • Обектен код 65565
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65568
  • Квадратура 268 m²
  • Разстояние до морето 1800 m
Продажба
100 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 65572
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин