Продават

Продажба - Таунхаус 125 m² в Ситония (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Полигирос Каливас Полигирос
По запитване
Property 4467 photo 1
Property 4467 photo 2
Property 4467 photo 3
Property 4467 photo 4
Property 4467 photo 5
Property 4467 photo 6
Property 4467 photo 7
Property 4467 photo 8
Property 4467 photo 9
Property 4467 photo 10
Property 4467 photo 11
Property 4467 photo 12
Property 4467 photo 13
Property 4467 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 61 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 125 кв.м в Ситония (Халкидики). Таунхаусът е на 3 нива. сутерен и се състои от една спалня. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, райграс, складово помещение.

Продажба
310 000 € 300 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 60031
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 2650 €/m²
  • Обектен код 60168
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
840 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 60284
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
510 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 60298
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 1300 €/m²
  • Обектен код 60410
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
370 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 60672
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
370 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 60726
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин