Продажба - Вила 445 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 600 000 €
5843 €/m²
Property 46052 photo 1
Property 46052 photo 2
Property 46052 photo 3
Property 46052 photo 4
Property 46052 photo 5
Property 46052 photo 6
Property 46052 photo 7
Property 46052 photo 8
Property 46052 photo 9
Property 46052 photo 10
Property 46052 photo 11
Property 46052 photo 12
  • Обектен код 46052
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 445 m²
  • Площ на участък 2000 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна вила с площ 445 кв.м В Лимассоле. къщата и се състои от 4 спални, хол с кухня, хол, 2 бани, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Обектен код 28701
  • Квадратура 520 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Обектен код 29070
  • Квадратура 751 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Обектен код 30020
  • Квадратура 415 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 30578
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Обектен код 31220
  • Квадратура 657 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • Обектен код 31459
  • Квадратура 575 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 31572
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 5600 m
Продажба
2 490 000 € 4527 €/m²
  • Обектен код 31798
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 374 000 € 17302 €/m²
  • Обектен код 32897
  • Квадратура 195 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Обектен код 33038
  • Квадратура 630 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин