Property 46357 photo 1
Property 46357 photo 2
Property 46357 photo 3

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 31773 кв.м. В Никосии

Продажба
265 000 € 681 €/m²
  • Обектен код 27189
  • Квадратура 389 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
342 000 € 68 €/m²
  • Обектен код 46320
  • Квадратура 5017 m²
Продажба
324 000 € 10 €/m²
  • Обектен код 46357
  • Квадратура 31773 m²
Продажба
380 000 € 48 €/m²
  • Обектен код 51666
  • Квадратура 7916 m²
Продажба
425 000 € 11 €/m²
  • Обектен код 51683
  • Квадратура 36930 m²
Продажба
420 000 € 586 €/m²
  • Обектен код 52703
  • Квадратура 716 m²
Продажба
350 000 € 107 €/m²
  • Обектен код 56123
  • Квадратура 3243 m²
Продажба
355 000 € 19 €/m²
  • Обектен код 58617
  • Квадратура 18517 m²
Продажба
295 000 € 32 €/m²
  • Обектен код 58672
  • Квадратура 9098 m²
Продажба
320 000 € 10 €/m²
  • Обектен код 58723
  • Квадратура 31952 m²

Абонамент за бюлетин