Продажба - Къща 116 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Неа Скиони
450 000 €
3879 €/m²
Property 46634 photo 1
Property 46634 photo 2
Property 46634 photo 3
Property 46634 photo 4
Property 46634 photo 5
Property 46634 photo 6
Property 46634 photo 7
Property 46634 photo 8
Property 46634 photo 9
Property 46634 photo 10
Property 46634 photo 11
Property 46634 photo 12
Property 46634 photo 13
Property 46634 photo 14
Property 46634 photo 15

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 550 m
  • Разстояние до летището: 100 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Сателитна телевизия

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 116 кв.м в Касандра (Халкидики). Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, отопление.

Продажба
550 000 € 4741 €/m²
  • Обектен код 49125
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 49907
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 49908
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
430 000 € 1791 €/m²
  • Обектен код 56514
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 56515
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
450 000 € 3515 €/m²
  • Обектен код 59039
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 4526 €/m²
  • Обектен код 59699
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 4526 €/m²
  • Обектен код 59701
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 4526 €/m²
  • Обектен код 59702
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 4526 €/m²
  • Обектен код 59704
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин