Продават

Продажба - Апартамент 120 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Неа Потидая
По запитване
Property 46816 photo 1
Property 46816 photo 2
Property 46816 photo 3
Property 46816 photo 4
Property 46816 photo 5
Property 46816 photo 6
Property 46816 photo 7
Property 46816 photo 8
Property 46816 photo 9
Property 46816 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1979
  • разстояние до морето: 140 m
  • Разстояние до летището: 57 km

Услуги

  • Има нужда от ремонт

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м в Касандра (Халкидики). Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
220 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 5016
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 5076 €/m²
  • Обектен код 15462
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 2734 €/m²
  • Обектен код 36077
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 3230 €/m²
  • Обектен код 43212
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
110 000 € 2340 €/m²
  • Обектен код 48392
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 3203 €/m²
  • Обектен код 50067
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1454 €/m²
  • Обектен код 51336
  • Квадратура 110 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
160 000 € 1454 €/m²
  • Обектен код 51337
  • Квадратура 110 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
210 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 54821
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
145 000 € 2265 €/m²
  • Обектен код 56096
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин