Продават
По запитване
Property 47082 photo 1
Property 47082 photo 2
Property 47082 photo 3
Property 47082 photo 4
Property 47082 photo 5
Property 47082 photo 6
Property 47082 photo 7
Property 47082 photo 8
Property 47082 photo 9
Property 47082 photo 10
Property 47082 photo 11
Property 47082 photo 12
Property 47082 photo 13
Property 47082 photo 14
Property 47082 photo 15

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 4
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • Локва
  • Склад
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 110 кв.м на Крит. Таунхаусът е на 4 нива. сутерен и се състои от едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, градина, барбекю, складово помещение.

Имотът е резервиран!

Продажба
535 000 € 380 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 48573
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
50 000 € 40 000 € 400 €/m²
  • Обектен код 49155
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2043 €/m²
  • Обектен код 49454
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
50 000 € 416 €/m²
  • Обектен код 49874
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
485 000 € 480 000 € 2608 €/m²
  • Обектен код 50048
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
353 500 € 310 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 50242
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
47 000 € 758 €/m²
  • Обектен код 50470
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
75 000 € 625 €/m²
  • Обектен код 50480
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
35 000 € 500 €/m²
  • Обектен код 51446
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 714 €/m²
  • Обектен код 51624
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин