Продават

Продажба - Апартамент 45 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Пефкохори
По запитване
Property 477 photo 1
Property 477 photo 2
Property 477 photo 3
Property 477 photo 4
Property 477 photo 5
Property 477 photo 6
Property 477 photo 7
Property 477 photo 8
Property 477 photo 9
Property 477 photo 10
Property 477 photo 11
Property 477 photo 12
Property 477 photo 13
Property 477 photo 14
Property 477 photo 15
Property 477 photo 16

Details

  • Година на строителство: 2011
  • Плаж: песчано-галичный
  • Брой стаи: 2: гостиная с кухней и комната, туалет с душевой
  • Други удобства: Кухонная мебель, общая территория с оливковыми деревьями. Биоочистка.
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 650 m
  • Разстояние до летището: 94 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 45 кв.м в Касандра (Халкидики). Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, тенти, паркомясто, градина, райграс, складово помещение.

Продажба
360 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 63889
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
120 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 63948
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2741 €/m²
  • Обектен код 63975
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
123 000 € 2673 €/m²
  • Обектен код 64081
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
120 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 64132
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
165 000 € 2844 €/m²
  • Обектен код 64244
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 64479
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
85 000 € 1700 €/m²
  • Обектен код 64599
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 4024 €/m²
  • Обектен код 65393
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
125 000 € 3787 €/m²
  • Обектен код 65394
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин