Продават

Продажба - Апартамент 102 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада
340 000 €
3333 €/m²
Property 49106 photo 1
Property 49106 photo 2
Property 49106 photo 3
Property 49106 photo 4
Property 49106 photo 5
Property 49106 photo 6
Property 49106 photo 7
Property 49106 photo 8
Property 49106 photo 9
Property 49106 photo 10
Property 49106 photo 11
Property 49106 photo 12
Property 49106 photo 13

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Камина
  • Склад
  • Τопъл под
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 102 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, отопление, алармена система. Сграда без асансьор.

Продажба
370 000 € 4805 €/m²
  • Обектен код 58958
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
411 000 € 4670 €/m²
  • Обектен код 58959
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
382 000 € 4961 €/m²
  • Обектен код 58960
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
498 000 € 4742 €/m²
  • Обектен код 58961
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
391 000 € 4654 €/m²
  • Обектен код 58962
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
371 000 € 4756 €/m²
  • Обектен код 58963
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
479 000 € 4650 €/m²
  • Обектен код 58964
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
417 000 € 4738 €/m²
  • Обектен код 58965
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 59328
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 5818 €/m²
  • Обектен код 59634
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин