Продават

Продажба - Апартамент 40 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Община
45 500 €
1138 €/m²
Property 497 photo 1
Property 497 photo 2
Property 497 photo 3
Property 497 photo 4
Property 497 photo 5
Property 497 photo 6
Property 497 photo 7
Property 497 photo 8
Property 497 photo 9
Property 497 photo 10
Property 497 photo 11
Property 497 photo 12
  • Обектен код 497
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 40 m²
  • Област Солун
  • Информация Солун - Община (Солун)
  • Брой стаи 2

Details

  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 2: салон с кухней и комната, ванная
  • Други удобства: отопление, рядом будет построена станция метро, квартира 50 кв.м с одной спальной - 40 500 евро, квартира 60 кв.м. и 70 кв.м с двумя спальными - 60 000 евро и 80 000 евро соответственно.
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • Гледка към морето

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 40 кв.м в Солун. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
64 000 € 2206 €/m²
  • Обектен код 63795
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
68 000 € 2266 €/m²
  • Обектен код 64155
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
65 000 € 2166 €/m²
  • Обектен код 64439
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
63 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 64564
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Инвестиции Продажба
68 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 64669
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
65 000 € 55 000 € 1375 €/m²
  • Обектен код 64684
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
62 000 € 2480 €/m²
  • Обектен код 64905
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
46 000 € 1314 €/m²
  • Обектен код 64911
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
68 000 € 1172 €/m²
  • Обектен код 64962
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
68 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 65527
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин