Продават

Продажба - Апартамент 64 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра
115 000 €
1797 €/m²
Property 50506 photo 1
Property 50506 photo 2
Property 50506 photo 3
Property 50506 photo 4
Property 50506 photo 5
Property 50506 photo 6
Property 50506 photo 7
Property 50506 photo 8
Property 50506 photo 9
Property 50506 photo 10
Property 50506 photo 11
Property 50506 photo 12
Property 50506 photo 13
Property 50506 photo 14
Property 50506 photo 15

Details

  • Година на строителство: 2011
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 75 km

Услуги

  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 64 кв.м в Касандра (Халкидики). Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина. Сграда без асансьор.

Имотът е резервиран!

Продажба
145 000 € 2265 €/m²
  • Обектен код 56096
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
125 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 56636
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 3809 €/m²
  • Обектен код 56866
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 2333 €/m²
  • Обектен код 58395
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2575 €/m²
  • Обектен код 60649
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 60910
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
140 000 € 1647 €/m²
  • Обектен код 62425
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
165 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 62625
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 62637
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
95 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 62787
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин