300 000 €
1053 €/m²
Property 5169 photo 1
Property 5169 photo 2
Property 5169 photo 3
Property 5169 photo 4
Property 5169 photo 5
Property 5169 photo 6
Property 5169 photo 7
Property 5169 photo 8
Property 5169 photo 9

Details

  • Година на строителство: 1997
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 700 m

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 285 кв.м на Евия. сутерен и се състои от една спалня, хол. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
310 000 € 1550 €/m²
  • Обектен код 51227
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
375 000 € 1913 €/m²
  • Обектен код 56034
  • Квадратура 196 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
310 000 € 1240 €/m²
  • Обектен код 57197
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
365 000 € 2433 €/m²
  • Обектен код 57789
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 1931 €/m²
  • Обектен код 58352
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
279 000 € 1924 €/m²
  • Обектен код 59683
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 2333 €/m²
  • Обектен код 60197
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 2466 €/m²
  • Обектен код 63773
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 1650 m
Продажба
305 000 € 2132 €/m²
  • Обектен код 63775
  • Квадратура 143 m²
  • Разстояние до морето 750 m
Продажба
360 000 € 1636 €/m²
  • Обектен код 64886
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин