Продават
По запитване
Property 51754 photo 1
Property 51754 photo 2
Property 51754 photo 3
Property 51754 photo 4
Property 51754 photo 5
Property 51754 photo 6
Property 51754 photo 7
Property 51754 photo 8
Property 51754 photo 9
Property 51754 photo 10
Property 51754 photo 11
Property 51754 photo 12
Property 51754 photo 13
Property 51754 photo 14
Property 51754 photo 15

Details

  • Годишно: 5,90%
  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 1973
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 43 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С

Продажба
173 000 € 2337 €/m²
  • Обектен код 60995
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
101 000 € 2657 €/m²
  • Обектен код 61018
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
110 000 € 1375 €/m²
  • Обектен код 61150
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
355 000 € 2795 €/m²
  • Обектен код 61245
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 61302
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
115 000 € 4259 €/m²
  • Обектен код 61319
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
440 000 € 4731 €/m²
  • Обектен код 61420
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 61424
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
375 000 € 5136 €/m²
  • Обектен код 61611
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
430 000 € 5119 €/m²
  • Обектен код 61615
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин