Запазени
По запитване
Property 51853 photo 1
Property 51853 photo 2
Property 51853 photo 3
Property 51853 photo 4
Property 51853 photo 5
Property 51853 photo 6
Property 51853 photo 7
Property 51853 photo 8
Property 51853 photo 9
Property 51853 photo 10
Property 51853 photo 11
Property 51853 photo 12
Property 51853 photo 13
Property 51853 photo 14
Property 51853 photo 15
Property 51853 photo 16
Property 51853 photo 17
Property 51853 photo 18
Property 51853 photo 19
Property 51853 photo 20
Property 51853 photo 21
Property 51853 photo 22
Property 51853 photo 23

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 31 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 69 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Имотът е резервиран!

Продажба
615 000 € 6988 €/m²
  • Обектен код 65342
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 66125
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 1560 €/m²
  • Обектен код 65593
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 4531 €/m²
  • Обектен код 65321
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 6111 €/m²
  • Обектен код 65812
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
380 000 € 3762 €/m²
  • Обектен код 65793
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
485 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 66050
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 65462
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
614 000 € 6395 €/m²
  • Обектен код 65339
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
294 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65766
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин