260 000 €
3939 €/m²
Property 66015 photo 1
Property 66015 photo 2
Property 66015 photo 3
Property 66015 photo 4
Property 66015 photo 5
Property 66015 photo 6
Property 66015 photo 7
Property 66015 photo 8
Property 66015 photo 9
Property 66015 photo 10
Property 66015 photo 11
Property 66015 photo 12
Property 66015 photo 13
Property 66015 photo 14
Property 66015 photo 15
Property 66015 photo 16

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 0
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 6500 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 66 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
270 000 € 250 000 € 3424 €/m²
  • Обектен код 42136
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 2584 €/m²
  • Обектен код 42461
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2608 €/m²
  • Обектен код 42575
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 42639
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 2253 €/m²
  • Обектен код 42667
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
285 000 € 3653 €/m²
  • Обектен код 42737
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 3910 €/m²
  • Обектен код 42738
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 600 € 5936 €/m²
  • Обектен код 42851
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
260 000 € 3291 €/m²
  • Обектен код 43012
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 3486 €/m²
  • Обектен код 43234
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин