Property 51863 photo 1
Property 51863 photo 2
Property 51863 photo 3
Property 51863 photo 4
Property 51863 photo 5
Property 51863 photo 6
Property 51863 photo 7
Property 51863 photo 8

Details

  • Година на строителство: 2004
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 72 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Дава се под наем 1-етажна вила с площ 56 кв.м на Крит. къщата и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Обектен код 64823
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Обектен код 62608
  • Квадратура 357 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
495 000 € 2877 €/m²
  • Обектен код 64164
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Обектен код 65530
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Обектен код 65234
  • Квадратура 525 m²
  • Разстояние до морето 3100 m
Наем
от 180 € /на ден 1 €/m²
  • Обектен код 54673
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Обектен код 65560
  • Квадратура 288 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
747 000 € 4668 €/m²
  • Обектен код 65409
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин