Property 51897 photo 1
Property 51897 photo 2
Property 51897 photo 3
Property 51897 photo 4
Property 51897 photo 5
Property 51897 photo 6
Property 51897 photo 7

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 72 km

Услуги

  • паркинг
  • Wifi
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Дава се под наем 1-етажна вила с площ 88 кв.м на Крит. къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто.

Продажба
500 000 € 3496 €/m²
  • Обектен код 56923
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
850 000 € 2361 €/m²
  • Обектен код 65564
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 7
Препоръчваме Продажба
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Обектен код 59946
  • Квадратура 315 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Обектен код 65672
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Обектен код 58507
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Обектен код 60634
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
15 000 000 € 12500 €/m²
  • Обектен код 54704
  • Квадратура 1200 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Обектен код 57194
  • Квадратура 188 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин