Property 51916 photo 1
Property 51916 photo 2
Property 51916 photo 3
Property 51916 photo 4
Property 51916 photo 5
Property 51916 photo 6
Property 51916 photo 7
Property 51916 photo 8
Property 51916 photo 9
Property 51916 photo 10

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 70 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Дава се под наем 1-етажна вила с площ 101 кв.м на Крит. къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто.

Подобни обекти

Наем
от 180 € /на ден 1 €/m²
  • Обектен код 54673
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 59695
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Обектен код 64822
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 54729
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 65411
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 442 600 € 1 825 000 € 10195 €/m²
  • Обектен код 64619
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Обектен код 57386
  • Квадратура 337 m²
  • Разстояние до морето 4000 m

Абонамент за бюлетин