Property 51999 photo 1
Property 51999 photo 2
Property 51999 photo 3
Property 51999 photo 4
Property 51999 photo 5
Property 51999 photo 6
Property 51999 photo 7
Property 51999 photo 8
Property 51999 photo 9
Property 51999 photo 10
Property 51999 photo 11
Property 51999 photo 12
Property 51999 photo 13
Property 51999 photo 14

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 70 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Wifi
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Дава се под наем 1-етажна вила с площ 130 кв.м на Крит. къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62220
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
640 000 € 6400 €/m²
  • Обектен код 56208
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Обектен код 54694
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Обектен код 58507
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Обектен код 65909
  • Квадратура 386 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Обектен код 61298
  • Квадратура 582 m²
  • Разстояние до морето 17000 m
Продажба
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Обектен код 57194
  • Квадратура 188 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62221
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин