Property 52011 photo 1
Property 52011 photo 2
Property 52011 photo 3
Property 52011 photo 4
Property 52011 photo 5
Property 52011 photo 6
Property 52011 photo 7
Property 52011 photo 8
Property 52011 photo 9

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 70 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Wifi
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Дава се под наем 1-етажна вила с площ 122 кв.м на Крит. къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Обектен код 58507
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65237
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Обектен код 56467
  • Квадратура 347 m²
  • Разстояние до морето 37 m
Продажба
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Обектен код 57917
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 900 000 € 1 700 000 € 4146 €/m²
  • Обектен код 57056
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62220
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Обектен код 62608
  • Квадратура 357 m²
  • Разстояние до морето 700 m

Абонамент за бюлетин