230 000 €
1036 €/m²
Property 54333 photo 1
Property 54333 photo 2
Property 54333 photo 3
Property 54333 photo 4
Property 54333 photo 5
Property 54333 photo 6
Property 54333 photo 7
Property 54333 photo 8
Property 54333 photo 9
Property 54333 photo 10
Property 54333 photo 11
Property 54333 photo 12
Property 54333 photo 13
Property 54333 photo 14
Property 54333 photo 15
Property 54333 photo 16
Property 54333 photo 17
Property 54333 photo 18
Property 54333 photo 19
Property 54333 photo 20
Property 54333 photo 21
Property 54333 photo 22
Property 54333 photo 23
Property 54333 photo 24
Property 54333 photo 25
Property 54333 photo 26
Property 54333 photo 27
Property 54333 photo 28
Property 54333 photo 29
Property 54333 photo 30
Property 54333 photo 31
Property 54333 photo 32

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 12000 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 222 кв.м на о-в Корфу. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня. Къщата има слънчево изложение е с Имотът разполага със следните екстри: складово помещение.

The detached house is located in the Valanio area

Продажба
300 000 € 2272 €/m²
  • Обектен код 47131
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 3847
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
300 000 € 1578 €/m²
  • Обектен код 49465
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
330 000 € 3300 €/m²
  • Обектен код 11136
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
285 000 € 1295 €/m²
  • Обектен код 32639
  • Квадратура 220 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
330 000 € 2357 €/m²
  • Обектен код 8557
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • Обектен код 60621
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 5172 €/m²
  • Обектен код 49627
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • Обектен код 62026
  • Квадратура 268 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • Обектен код 49701
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин