Продажба - Сграда 300 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Чаландри
1 050 000 €
3500 €/m²
Property 54731 photo 1
Property 54731 photo 2
Property 54731 photo 3
Property 54731 photo 4
Property 54731 photo 5
Property 54731 photo 6
Property 54731 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2009
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 17500 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Услуги

  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба сграда с площ 300 кв.м в Атина. сграда има 2 нива.Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
По запитване
  • Обектен код 42668
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Обектен код 56119
  • Квадратура 810 m²
  • Брой стаи 13
Продажба
960 000 € 1411 €/m²
  • Обектен код 43362
  • Квадратура 680 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Обектен код 42118
  • Квадратура 460 m²
  • Разстояние до морето 15400 m
Продажба
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Обектен код 33630
  • Квадратура 372 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Обектен код 46897
  • Квадратура 312 m²
  • Разстояние до морето 8500 m
Продажба
1 150 000 € 2738 €/m²
  • Обектен код 36924
  • Квадратура 420 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 63785
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 4750 m
Продажба
1 300 000 € 3975 €/m²
  • Обектен код 19660
  • Квадратура 327 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Обектен код 62391
  • Квадратура 645 m²
  • Разстояние до морето 8498 m

Абонамент за бюлетин