Продажба - Вила 175 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Сани
560 000 €
3200 €/m²
Property 56271 photo 1
Property 56271 photo 2
Property 56271 photo 3
Property 56271 photo 4
Property 56271 photo 5
Property 56271 photo 6
Property 56271 photo 7
Property 56271 photo 8
Property 56271 photo 9
Property 56271 photo 10
Property 56271 photo 11
Property 56271 photo 12
Property 56271 photo 13
Property 56271 photo 14
Property 56271 photo 15
Property 56271 photo 16
Property 56271 photo 17
Property 56271 photo 18

Details

  • Година на строителство: 2007
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до край. град: 6 km
  • Разстояние до летището: 68 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 175 кв.м в Касандра (Халкидики). сутерен и се състои от една спалня, хол, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, барбекю, складово помещение.